ГОРЕЩО
САЩ изоставя Украйна - каква съдба очаква слугинската Европа
Диана Дамянова уличи пепетата в лъжа, с която насъскват джейзитата /по Кирил Петков/ срещу властта
Политологът Стойчо Стойчев с ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Протестите нямат ясно лидерство и посока - ППДБ нямат право да говорят от името на митигнуващитге
Гроздан Караджов: Корабът "Кайрос" не представлява опасност за околната среда и за хората
Зам.-председателите на ДПС Искра Михайлова и Станислав Анастасов се срещнаха с Крис Смит, зам.-помощник Държавен секретар на САЩ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
По искане на Русенската окръжна прокуратура съдът допусна екстрадиция и предаване на румънските власти на 25-годишен български гражданин, обявен за международно издирване. Това съобщиха от прокуратурата.
препоръчано
Гюнай И. ще бъде предаден на румънските власти по Европейска заповед за арест, издадена на 4 март тази година от съда в град Арад.
Причината е влязла в сила присъда по наказателно дело за извършени от него трафик на мигранти и управление на моторно превозно средство без шофьорска книжка. Младежът е осъден на 11 години и осем месеца затвор.
Съдът в Белград гледа делото за екстрадиция на Цветан Василев
9845
на 16.03.2016


