ЕКШЪН ВЪВ ВАРНА: Спипаха пиян руснак да юрка кола без табели - оказа се и без книжка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
46-годишен руски гражданин е бил задържан на Крайбрежната алея в Морската столица. Руснакът седнал да управлява МПС след употреба на алкохол – 1,67 промила. След издадения талон за лабораторно изследване от пътните полицаи провиненият е отказал да даде кръв за анализ.
Проверката показала, че мъжът е с отнето свидетелство за правоуправление, а лекият автомобил, който управлявал е без поставени регистрационни табели. По случая има вече образувано досъдебно производство, материалите, по което са предадени на прокуратурата.
В първия ден на месец март, служители на РУ Девня са установили още един водач на МПС, който малко след полунощ е засечен да шофира с над 1,5 промила алкохол в издишания въздух. 54 – годишния жител на Балчик бил спрян за проверка в с. Левски и там полицаите са констатирали нарушението и са образували бързо производство по случая.


