ГОРЕЩО
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
Калин Стоянов, Искра Михайлова, Атидже Алиева-Вели и Станислав Анастасов сред официалните гости на приема на форума СРАС (СНИМКИ)
СЛЕД СРЕДНОЩНИЯ МАРАТОН! Острие на Радев: Бюджетът беше разгледан перо по перо, малко хвърча и перушина
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Скандал между съселяни завърши със случайна жертва. 55-годишен жител на село Крива бара бил намушкан с вила в лицето по време на скандал между двама мъже, съобщава Tribali.info. О.Ц. е настанен в ломската болница с фрактура на фронталната кост на черепа. По данни на лекарите животът му е вън от опасност.
препоръчано
Снощи към 18 часа между 37-годишния К.А. и 23-годишния К.О. пламнал скандал. Разпрата се разгоряла до бой и тогава К.А. грабнал вила и замахнал срещу по-младия. Явно обаче не премерил удара и вилата се забила в главата на стоящия наблизо О.Ц.
По случая са разпитани свидетели очевидци. Образувано е досъдебно производство.
Три доживотни присъди за ромите, убили мъж във вила край Плевен
11780
на 20.07.2015


