ГОРЕЩО
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
НОВА ТРАГЕДИЯ! Две деца загинаха при катастрофа на пътя Мездра - Бодунец
Истината зад отказа на Дара да участва в бляскавия фестивал в Баку
Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни, ще се справим с това трудно положение
Сензационен обрат в СДВР: Убита ли е шампионката по борба Жанет Немет?
Посетителите са били затворени в помещения, за да не пострада някой
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Женски леопард е избягал от клетката си в зоопарка на американския град Солт Лейк Сити в щата Юта, принуждавайки посетителите временно да се укрият в затворени помещения.
препоръчано
Час след бягството си животното е било заловено, предаде ТАСС.
Шефът на пресслужбата на зоопарка Ерик Хансен заяви, че четиригодишният леопард на име Зея е успяла някак си да се измъкне от клетката си рано сутринта. В последствие работниците на обекта са открили животното и успели да го приспят.
Няма пострадали при инцидента. Зея е един от двата леопарда в зоопарка. Второто животно през цялото време е било в клетката си.
свързани новини
Леопард е ранил трима души в индийско училище
10508
на 08.02.2016
Леопард се промъкна в училище и нахапа шестима (видео)
11706
на 08.02.2016
Знаменит леопард не доживя изграждането на мост за животни над пътя
10300
на 26.10.2015


