ГОРЕЩО
КАК СЕ ПРОБИВА ДЪНОТО: Още две интервюта на Лекси Фльор и ПП-ДБ ще се спихнат. Язък им за цялата победа от протестите
Цеков ДЕТРОНИРА Радев: България няма президент, а претендент за политическата баница. Генераторът на криза е на "Дондуков" 2
ЖЕСТОК СКАНДАЛ! Активисти на ППДБ обявиха черен списък с журналисти
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
СМУТ НА Д2: Военно-полицейският екипаж на Радев е в тотален стрес. Не е лошо за Нова година чичко Румен да си отпочине в някоя резиденция на Ердоган - като царска особа. Плащаме ние, българите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Известният в криминалните среди Димитър Стоянов, по прякора Митко Русия и сина му са били простреляни тази вечер в София.
препоръчано
Стрелбата е открита на охраняем паркинг в столичния квартал "Младост".
50-годишният Димитър Стоянов и 20-годишният му син са с огнестрелни рани. Синът на Русия е в по-тежко състояние - с 2 куршума в гърдите. Бащата е с прострелна рана в бузата.
От МВР към този час не разкриват повече подробности за стрелбата.
Митко Русия е известен с лихварската си дейност. В момента двамата се намират в Окръжна болница.
Според Нова тв това е трети опит за покушение срещу Митко Русия. Той беше простреля и през 2016 г. в кв. "Младост", напомни "Телеграф".


