ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: Октомври ще е решаващ за "Прогресивна България". Йотова е опитен политик (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива кои са първите успехи и провали на властта: Задават се тревожни дни и сериозни предизвикателства (ВИДЕО)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Гадже на попфолк певица чуло зверските викове на Владо Загатото, преди да бъде убит (СНИМКИ)
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
Александър Йорданов: ПП и ДБ да не се кокошинят - единственият вариант за победа на президентските избори е...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Побеснял мъж е нападнал кмета на монтанското село Громшин Наталия Върбанова. Екшънът станал във вторник следобед.
препоръчано
Тогава около 15:30 часа, в центъра на селото, видимо без причина, 35-годишен местен жител отправил обидни думи и заплахи спрямо 56-годишната жена.
Свидетели на атаката веднага подали сигнал на спешния телефон 112 и на мястото пристигнал екип на полицията, разказва "БулНюз".
Към момента все още остава неясна причината за агресивното поведения на мъжа. По случая е образувано досъдебно производство.
Меле в ефирa на Нова телевизия! Бивш кмет нападна репортер!
12438
на 31.05.2015
Семейство в пернишко село нападна с камъни и шамари кмет
8512
на 22.07.2014


