ГОРЕЩО
РИСКОВЕТЕ НА ПОБЕДАТА: Диана Дамянова разкри в какъв капан ще се озоват първите на изборите
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Защо се мълчи за модела "Сорос"? Пеевски остава в историята като единствения политик, поискал разследване на фамилията
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от "Петрохан" е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО)
Колтуклиева ПОДПУКА социолозите - стимулират конформисткия вот
САМО В ПИК И "РЕТРО": Ани Цолова дере фенове по 350 евро
СВЕТЪТ ДНЕС
ЕК: Македония има право да защитава границата си, но е необходимо европейско решение за бежанците
2445
на 02.03.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ЕК смята, че Македония има право да защитава границата си от нелегални преминавания. Това заявиха от Комисията, пише днес македонският вестник ”Вечер”.
препоръчано
Говорителят на ЕК Маргаритис Схинас заяви, че вчерашните инциденти на границата показват, че е необходимо европейско решение на кризата с бежанците.
„ЕК е загрижена от това, което видяхме вчера. БЮР Македония има право да защитава границата си, но единственото решение е колективното решение”, заявил Схинас.
По думите му всички мерки, които се предприемат за защита на границите, трябва да бъдат съгласно европейското и международното право.
Швеция депортира мигранти, ако не водят честен живот
10004
преди 6 часа
Ройтерс: САЩ се очаква да изпратят хиляди войници в Близкия изток
8481
преди 6 часа
Бил Козби, насилил сервитьорка, плаща над 51 млн. евро обезщетения
9946
преди 6 часа
Израел и САЩ удариха иранската атомна електроцентрала "Бушер"
19883
преди 6 часа


