ГОРЕЩО
Делян Пеевски се срещна с млади хора от Стара Загора (СНИМКИ)
Сарафов награди трима служители на МВР за проявен висок професионализъм при разкриване на въоръжения грабеж край Ихтиман (СНИМКИ)
МРЕЖАТА ГЪРМИ! Пропагандата на ченгетата е невероятна: Никой никъде не е канил Радев
ТЕ ЩЕ Я ЦАКАТ! Лена си избърса сълзите и отговори на отлюспилите я от ПП: Имах 4 брутални години на политическия терен. Stay tuned!
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ЕК подкрепя създаването на газов хъб в България, след като проектът „Южен поток” беше отменен, предаде РИА Новости, цитирайки изказване на заместник-председателя на ЕК Марош Шефчович след среща с българския премиер Бойко Борисов.
препоръчано
„ЕК подкрепя създаването на газов хъб. Естествено, това трябва да стане на базата на правилата за прозрачност и на основата на европейското законодателство”, заявил е Шефчович. Той е допълнил, че създаването на такова съоръжение в България ще изисква много работа.
Заловиха близо половин килограм наркотици в района на Сливен
4351
преди 31 минути
Липсата на кворум провали изслушването на Жечо Станков в енергийната комисия
6021
преди 36 минути


