BG EN

Електрическа тротинетка блъсна и уби холивудска звезда

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Електрическа тротинетка блъсна и уби холивудска звезда

12073
на 15.06.2021
Електрическа тротинетка блъсна и уби холивудска звезда
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Американската актриса Лиса Бейнс е починала на 65 години, след като е била блъсната от електрическа тротинетка или мотоциклет в Ню Йорк, съобщи електронното издание "Гардиън".

препоръчано

Актрисата, известна с ролите си в "Не казвай сбогом" и "Коктейл", както и в множество телевизионни поредици и представления на Бродуей, била блъсната, докато пресичала улицата пред Линкълн център на 4 юни. Тя отивала на посещение в бившето си театрално училище "Джулиърд".

Съпругата на Бейнс Катрин Кранхолд призова всеки, който има информация за водача, блъснал актрисата и избягал, да се свърже с полицията.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 43
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК