ГОРЕЩО
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
СТАВА НАПЕЧЕНО: Благомир Коцев трепери - собственикът на КУБ корпорация е във Варна
Ипотечен кредит от Fibank за българи с доход от чужбина
Безплатно обучение по безопасно шофиране събра над 100 души в София (СНИМКИ)
БАЛОНЪТ СЕ СПУКА! Ивелин Михайлов сложи край на пирамидата "Исторически парк"
Красавицата отказала да влезе за втори път в Къщата
Една от най-драматичните участнички в "Биг Брадър" – Елена, призна в ефира на Нова тв, че не съжалява за раздялата си с Миро. Тя дори планирала да се разведе с него, след като излезе от шоуто. „Съжалявам единствено а това, че се случи по този начин. Аз не съм искала това да се случи по телевизията. Сигурна съм, че това щеше да се случи така или иначе, просто тогава дойде моментът”, разкри Елена. Красавицата призна, че истинският шок за нея дошъл след като напуснала Къщата на "Биг Брадър". „Бях принудена да се справям с много неща – със семейството ми, едва ли не с цялата страна. Отвън заварих майка ми и баща ми в много тежко състояние.” Елена сподели още, че са я поканили в новия сезон на "Биг Брадър", но отказала, защото не е в нейната природа. Според нея бившият й съпруг Миро отново ще излезе като победител от шоуто.препоръчано


