ГОРЕЩО
Калин Стоянов с горещи разкрития: Дечев се е интересувал неофициално от експертизите по делото "Петрохан" (ВИДЕО)
БОМБА В ПАРЛАМЕНТА! Балабанов НАХОКА Йотова: Кой е Андрей Гюров, че да застрашава сигурността на нашата държава?! Кабинетът "Петрохан" скрил предупредителна нота от Иран (ВИДЕО)
ИЗПЛУВАТ НОВИ РАЗКРИТИЯ ОТ ДОСИЕТАТА “КАЛУШЕВ”: Ходил ли е министър Дечев с дъщеря си в Петроханската секта?
Красимир Вълчев, водач на листата в Стара Загора: ГЕРБ – СДС най-категорично подкрепя образованието (СНИМКИ)
МЪЛНИЯ! Гюров привикан спешно при Йотова? Ще подаде ли оставка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Елин Топузаков изведе отбора на "Левски" на редовно тренировъчно занимание. Синият тартор от близкото минало, който дълго време беше и капитан на тима, поведе футболистите към едно от помощните игрища, а наставникът на вратарите Руслан Михайлов му помагаше.
препоръчано
Очакваше се, че Ивайло Петев ще проведе вечерното занимание на „сините“, но това изглежда няма да се случи, след като ултрасите на "Левски" безпрецедентно осуетиха представянето на Петев за треньор на тима и му съблякаха синята фланелка от гърба.
Припомняме, че Мариан Христов също напусна клуба, след като бе обявено, че Славиша Йоканович няма да бъде треньор.
Левски за Боби Михайлов: Светъл път, няма да бъдеш забравен!
10354
преди 21 часа
Ето кога ще е опелото на Боби Михайлов
113928
на 31.03.2026


