BG EN

Елин Топузаков се върна при децата си в "Левски"

Футбол

Елин Топузаков се върна при децата си в "Левски"

13044
на 18.04.2013
Елин Топузаков се върна при децата си в Левски

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Помощник-треньорът на Николай Митов в "Левски" - Елин Топузаков, ще продължи да работи в школата на "сините". Той прави това по свое желание.

От 10 месеца Топчо е начело на една от подготвителните групи на "Герена" - родените през 2001 г. Спечели и първия си трофей със своите възпитаници. В края на миналата седмица един от любимците на сектор "Б" бе привлечен в първия състав. Той стана помощник на новия треньор Николай Митов. Според предварителните планове той трябваше да предаде момчетата си на друг специалист от школата и да работи само с представителния тим.

Топузаков е имал среща с шефа на ДЮШ Ясен Петров и е поискал да продължи да е начело на децата. Така поне до края на сезона Топчо ще съвместява двете длъжности.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО) Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО)
ново
Днес: 17
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК