BG EN

Елитни турски клубове набелязаха трима от "Левски"

Футбол

Елитни турски клубове набелязаха трима от "Левски"

16345
на 24.11.2013
Елитни турски клубове набелязаха трима от Левски
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Скаути на елитните турски Ризеспор и Бурсаспор бяха на стадион "Георги Аспарухов", за да гледат мача между "Левски" и Литекс (4:1) вчера. От "Герена" признаха, че представителите на клубовете от югоизточната ни съседка са се интересували най-вече от представянето на национала Владимир Гаджев и холандската звезда Гари Родригес.

От състава на оранжевите пък са следяли изкъсо играта на Николай Бодуров, Илия Миланов, Симеон Славчев и Армандо Ваюши.

Турските мениджъри обаче не останали впечатлени от качествата, които демонстрирали набелязаните играчи от ловешкия отбор. Вместо това добавили в списъка си за в бъдеще да обърнат внимание на Орлин Старокин, който заби два гола в двубоя.

Както е известно бившият отбор на вратаря Димитър Иванков - Бурсаспор е един от най-богатите тимове в Суперлигата, но през този сезон се представя много колебливо и заема чак 11-то място в класирането. Именно заради това шефовете на клуба са наредили да се направи силна зимна селекция, тъй като целта пред отбора е участие в евротурнирите.

Ризеспор пък са на 9-та позиция в таблицата, а треньор там е Риза Чалимбай, който е работил заедно със Здравко Здравков в същия отбор преди десетина години.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият защитник на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко морални и кухи хора сте (ВИДЕО) МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият "защитник" на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко "морални" и кухи хора сте (ВИДЕО)
ново
Днес: 11
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК