BG EN

Елтън Джон вдигна ембаргото срещу "Долче и Габана''

ЧАС ПИК

Елтън Джон вдигна ембаргото срещу "Долче и Габана''

7379
на 20.08.2015
Елтън Джон вдигна ембаргото срещу Долче и Габана
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Британската рок легенда Елтън Джон, който има две деца от сурогатна майка, обяви, че прощава на италианските моделиери Долче и Габана за коментарите им срещу изкуственото оплождане и прекратява бойкота срещу модната къща Dolce & Gabanna /"Долче и Габана"/. Сър Елтън Джон взе това решение, след като двамата дизайнери му поднесоха извиненията си.

препоръчано

"Голямо благодаря на Стефано и Доменико за извиненията...Ние винаги сме били големи почитатели на техните работи и сега, когато въпросът е приключен, с нетърпение очакваме момента, когато отново ще започнем да носим дрехи, създадени по техен дизайн. Ние обичаме Италия!". Това се казва в съвместно заявление на Елтън Джон и семейния му партньор Дейвид Фърниш, публикувана на страницата на музиканта в социалната мрежа Инстаграм Двамата имат двама сина на 4 и 2 годинки. През март тази година Долче заяви следното в интервю за италианското списание "Панорама: "Не ме убеждават децата, пръкнали се по химически път. Това са синтетични деца. Утроби за ширпотреб, това е като да избираш стока от каталог. И освен това как да обясните на детето коя всъщност е майка му. Раждането на потомство трябва да става в резултат на любов". Тези думи на моделиера извадиха от равновесие сър Елтън Джон: "Как посмяхте да наречете моите прекрасни деца синтетични? Що се отнася пък до изкуственото оплождане, това е чудо, което позволи на милиони обичащи се двойки, както хетеро, така и хомосексуални, да постигнат своята мечта и станат родители. Вашите архаичните възгледи са изостанали от времето, както и вашата мода. Повече няма да нося това, което е произведено с марката Dolce & Gabbana".

свързани новини

В края на изявлението си британската поп икона призова своите поклонници да пренебрегват продукцията на знаменитата модна къща. "#BoycottDolceGabbana", гласеше хаштага на Елтона Джон. Дуелът между Елтън Джон и дизайнерите се задълбочи, след като Габана се обяви за правото да казваш каквото мислиш и по този начин защити Долче. Сега обаче след извинението на двамата дизайнери Елтън Джон вече не смята възгледите и модата им за изостанали. /БГНЕС 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО)
ново
Днес: 13
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК