ГОРЕЩО
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
Мрежата се ВЗРИВИ от ГНЯВ: Дано умрете цялата гейска група "калашниците"!
СЕНЗАЦИОННО РАЗКРИТИЕ! Учени установиха: Глобалното затопляне удължава дните - за първи път от 2,6 млн. години 24-часовата константа рухва
Животът днес
Емануела за пребитото от съученици дете: Къде е Държавата, институциите? Пак ли ще гледат безучастно?
10795
на 06.01.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Емануела изказа възмущението си от поредното насилие на ученици над техен съученик, след скандалния клип с побой в столичния квартал "Лагера".
препоръчано
Фолк звездата, която е майка на две деца, не скри гнева си както към самото деяние, така и към липсата на възпитание у извършителите.
"Страхотни" родители имат тези побойници! Къде е Държавата, институциите? Пак ли ще гледат безучастно? Тези са потенциални престъпници, агресори, срам за човешките отношения!!! Срам е възпитанието им, срам са и родителите им!", пише възмутената пайнерка.


