ГОРЕЩО
НЕ ИМ Е ЗА СЕФТЕ: Човекът на ПП Андрей Гюров ЗАБЪРКА ПРАВНА БЪРКОТИЯ. Защо още не е подал оставката си от БНБ?
ТРЕТА КЛЮЧОВА СРЕЩА на Борисов в Загреб - увери канцлера на Германия, че...
Защо "демократите" в НС мрънкат за гласуването от чужбина. Причината е зависимостта на ППДБ от...
НА ХОД Е ПРЕЗИДЕНТЪТ: Един от тях ще е! Ето я петорката, от която Йотова ще избере новия служебен премиер
ГОРЕЩО В ПИК TV! Петър Кичашки: Странно е защо Народното събрание не иска да ратифицира присъединяването на България към Съвета за мир. Хора с колебливо морално поведение претендират да имат 121 депутати (ВИДЕО)
Управлението на богатата държава ще поеме престолонаследникът Тамим бин Хамад Ал Тани
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Емирът на Катар шейх Хамад бин Халифа Ал Тани е взел решение да предаде властта на престолонаследника шейх Тамим бин Хамад Ал Тани, съобщи телевизия "Ал Джазира", цитирана от световните агенции и БТА.
препоръчано
Монархът е събрал семейството и водещите фигури в страната и ги е информирал за решението си, пояснява телевизията. От дълги години емирът на Катар играеше водеща роля на дипломатическата сцена, припомня Франс прес.
Според няколко източника, цитирани от "Ал Джазира", шейх Хамад бин Халифа Ал Тани или ще абдикира в полза на 33-годишния си син, или ще го назначи за премиер, посочва Франс прес.
Трима души откраднаха куфари с над 2 милиона евро в брой на оживена улица
43558
на 30.01.2026
В Индонезия мъж и жена понесоха по 140 удара с бич за изневери и алкохол
10648
на 29.01.2026
Какво представлява вирусът Нипа и защо всява страх в Азия като Ковид
26228
на 29.01.2026
Осъдиха на 20 месеца затвор бившата първа дама на Южна Корея
12489
на 28.01.2026


