BG EN

Емо Чолаков съсипан от работа - синоптикът шефства без почивка в Би Ти Ви!

ГОРЕЩО
ЧАС ПИК

Емо Чолаков съсипан от работа - синоптикът шефства без почивка в Би Ти Ви!

22956
на 02.03.2015
Емо Чолаков съсипан от работа - синоптикът шефства без почивка в Би Ти Ви!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Емил Чолаков изглежда все по-уморен на екрана и зрителите го ожалват, че работи без почивка. Колегите на топсиноптика от Би Ти Ви също са притеснени за приказливия метеоролог от Гоце Делчев, защото не си взимал никаква отпуска. Емо се притеснявал, че няма на кого да остави отдела си за прогнози в медията, на който е шеф от миналата година и затова изобщо не отсъствал.

препоръчано

"Той е изключително отговорен и много си обича работата. Затова не си позволява да почива дори за няколко дни. Но умората вече му личи. Всеки на негово място би бил съспан от работа", коментират колегите му и хвалят Чолаков за невероятния му работохолизъм.

Емо е обичан не само от зрителите заради шегите в ефир, но и от всички в медията, които забавлява с чувството си за хумор.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 юли - добри възможности за печалба за Стрелците, претенциите на околните идват в повече на Козирозите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 юли - добри възможности за печалба за Стрелците, претенциите на околните идват в повече на Козирозите
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Проф. Мермерски попиля Промяната: Долнопробно е да настройват обществото срещу съдебната институция. Тръмп няма да даде един куршум безплатно на украинците (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Проф. Мермерски попиля "Промяната": Долнопробно е да настройват обществото срещу съдебната институция. Тръмп няма да даде един куршум безплатно на украинците (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента