ГОРЕЩО
Теди Еврото е срам за България, Лора Крумова - за журналистиката
Острие на ГЕРБ срина ППДБ: Вие сте шарлатани, които няма да направите честни избори. Министър Шарков се е срещал с арестувания и осъждан Цицелков (ВИДЕО)
ТОТАЛЕН ШОК! Заплахата срещу опозорената Теодора Георгиева - пълен фарс! Любимката на Пепи Еврото станала жертва на "ало измама" - дала личните си данни на мним служител на Международния съд
Бизнес ортаци, назначени от Андрей Гюров, ще работят на държавна заплата за "честни избори". Питат служебния премиер кой му ги е предложил
Журналистът Цветан Фиков: Пеевски печели доверие за сметка на ППДБ, защото показва загриженост за хората
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Новият треньор в Лудогорец Едуард Ераносян взе решение, с което показа, че страшно много държи на дисциплината. Специалистът е свалил от автобуса за Благоевград Владислав Стоянов, пише Блиц.
Националният вратар е закъснял с 5 минути за сбора преди потеглянето за мача с Пирин, заради което си е изпатил сериозно. Това никак не се харесало на Ераносян, който светкавично взел решение да остави Стоянов извън групата за срещата в Благоевград. Мачът на шампионите с Пирин е от 20:00 часа.
Заради наказанието на Владо Стоянов, вратата на Лудогорец ще пази Милан Борян.
препоръчано
Ераносян изгони Ангуло от Лудогорец
11679
на 21.08.2015


