BG EN

Ердоган: Бежанците от Сирия могат да получат турско гражданство

Балкани

Ердоган: Бежанците от Сирия могат да получат турско гражданство

8566
на 03.07.2016
Ердоган: Бежанците от Сирия могат да получат турско гражданство
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Милиони сирийци живеещи в Турция ще имат шанса да станат граждани на страната, която им даде подслон, заяви турският президент Реджеп Таийп Ердоган, предава Anadolu Agency, цитирана от "Фокус.
Говорейки в южната турска провинция Килис, която се намира на границата със Сирия и приютява над 120 хил. сирийци, Ердоган заяви, че много от сирийците, които сега живеят в Турция, искат да станат граждани на страната.
„Министерството на вътрешните работи е предприело стъпки в тази насока“, съобщи турският президент.
Около 2,7 млн. сирийци, които избягаха от гражданската война в тяхната страна са намерили подслон в лагери в Турция.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК