BG EN

Ердоган и Обама обсъдиха случая със сваления руски самолет

ЧАС ПИК

Ердоган и Обама обсъдиха случая със сваления руски самолет

10195
на 25.11.2015
Ердоган и Обама обсъдиха случая със сваления руски самолет
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентите на Турция и САЩ Реджеп Ердоган и Барак Обама проведоха телефонен разговор във връзка със сваления руски самолет, заяви канцеларията на турския държавен глава, цитирана от ТАСС и Франс прес.

препоръчано

"В разговора беше обсъден въпросът за сваления от Турция руски самолет, нарушил турското въздушно пространство.

Американският президент каза, че САЩ и НАТО подкрепят правото на Турция да защитава своя национален суверенитет.

Президентът Ердоган и президентът Обама споделиха мнението, че е необходимо да се вземат мерки, за да не се допуска повторение на случилото се, и че е важно да се намали напрежението", заяви канцеларията на Ердоган.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК