ГОРЕЩО
МОР ПО ЧЕРНОМОРИЕТО! 9 делфина и над 300 буревестници са открити мъртви
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Ученичка се самоуби в Пловдив - причините са неизвестни
МЪЛНИЯ В ПИК! Изборите са опорочени след среднощната оперативка на Демерджиев в ГДНП. Кабинетът "Гюров" се провали - да подава оставка (ВИДЕО)
ИДВА ЛИ КРАЯТ! Тръмп обмисля "постепенно ограничаване" на операцията в Близкия изток
Проф. Рачев с ТОП ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Ето какво ще се случи с времето в следващите дни (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
Ердоган: От юли миналата година турските сили за сигурност са ликвидирали 7600 кюрдски терористи
7333
на 08.06.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Турция Реджеп Тайип Ердоган заяви, че от 20 юли 2015 г. турските сили за сигурност са ликвидирали 7600 бойци от забранената в страната Кюрдска работническа партия, предаде Ройтерс.
препоръчано
„Терористичната организация е понесла най-голямото поражение в историята си. Бомбата, създадена за разделянето на страната, се взриви в собствените им ръце“, заяви Ердоган. „Ние ще продължим операцията си уверено“, добави той.
ПКК води десетилетия борба за автономия на кюрдите в Турция. Конфликтът отново започна през миналия юли, след като примирието между ПКК и правителството на Турция се провали.
свързани новини
Ердоган ратифицира закон за отнемане на депутатския имунитет
8129
на 08.06.2016
Иран: Нямаме петрол в танкери за продажба
1636
преди 10 минути
Иран е изстрелял две ракети срещу военната база Диего Гарсия в Тихия океан
12059
преди 2 часа


