ГОРЕЩО
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министър-председателят на Македония Зоран Заев, придружен от министъра без портфейл Аднан Кахил, се срещна с турския президент Реджеп Тайип Ердоган, придружен от вицепремиера Хакан Чавушоглу, предава македонската медия “Плюс Инфо“.
препоръчано
Турският президент подкрепи политиката на добросъседство, водена от Македония, както и процеса на разрешаване на спора за името с Гърция и прецени, че това е добре за и региона, и за евроатлантическите перспективи на Македония.
На срещата също така е заключено, че двете страни имат потенциала да насърчават икономическото сътрудничество чрез увеличаване на турските инвестиции в Македония.
свързани новини
Зоран Заев шокира света: Няма нищо страшно в референдума за името на Македония
12205
на 29.01.2018
Парламентът в Тирана ратифицира участието на Албания в Съвета за мир
4906
преди 4 часа
Поредица от слаби земетресения в Турция
4708
преди 12 часа
СМЪРТ И РАЗРУХА: Наводненията в Гърция взеха жертви (ВИДЕО)
21330
преди 17 часа
Кипър регистрира 13 смъртни случая от грип
6349
на 21.01.2026


