ГОРЕЩО
Задържаха за иконимически престъпения шейх, гражданин на ОАЕ
МЪЛНИЯ! Гюров привика тайно в Министерски съвет инфлуенсъри в опит да напомпа процентите на ППДБ (ДОКУМЕНТ)
Въпреки скока на газа - парното във Враца остава с цена, близка до сегашната
Евгений Михайлов за ОБСЕСИЯТА на Мирчев: Ненагледен ми е! За 15 минути 121 пъти спомена Пеевски
КОЙ купува изборите? 56 милиона за НПО, 1,20 евро за Митка…
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турските студентки и студенти вече ще живеят в отделни общежития, предаде АФП. Премиерът Ердоган заяви, че е недопустимо момичета и момчета студенти да живеят заедно под един покрив и обеща да бъдат взети мерки срещу това.
препоръчано
Той посочи, че е възмутен от начина, по който съжителстват младите мъже и жени и трябва да се направи нещо, защото партията му носи отговорност пред родителите.
В неделя турският премиер, който говори на заседание на неговата Партия на справедливостта и развитието в град Къзълджахамам се спря върху редица проблеми, свързани с образованието, включително и липсата на достатъчно студентски общежития в страната.


