ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Нидал Алгафари зачеркна шансовете на Андрей Гюров за служебен премиер: Илияна Йотова ще направи голям шлем - три жени начело на държавата (ВИДЕО)
НА ТУРНЕ С КОПИТА: Розовият прасок на Асен Василев - новата надежда на "Промяната" да вкара 121 депутати в парламента
БЕЛЕЗНИЦИ! Трима са с обвинения след удара по Zamunda и други торент сайтове
СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ! Ето как „съдиите на Сорос и ППДБ“ отвориха вратата за безнаказаност на дрогираните шофьори
ИЗВЪНРЕДНО! Йотова вика парламентарните партии за консултации - обяви кога ще приеме ГЕРБ и ППДБ
СВЕТЪТ ДНЕС
Ердоган скочи на израелския премиер, не трябвало да присъства на шествието в Париж
6026
на 12.01.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турският президент Реджеп Тайип Ердоган разкритикува присъствието на израелския премиер Бенямин Нетаняху на историческата демонстрация срещу тероризма, която се проведе в неделя в Париж, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на AFP.
„Как можем да гледаме този човек, който извършва държавен тероризъм, убивайки 2500 души в Ивицата Газа, да помахва по време на шествието? Не разбирам как е посмял да отиде там?”, заяви Ердоган по време на пресконференция с палестинския президент Махмуд Аббас.
препоръчано
Далай Лама спечели първата си награда "Грами"
3576
преди 43 минути
Нова студена вълна скова Румъния
6101
преди 58 минути
Психотестове за учителите в Гърция
4113
преди 1 часа
Граничният пункт "Рафах" беше частично отворен
3564
преди 2 часа


