BG EN

Ердоган: Турция ще преразгледа политическите си отношения с ЕС след референдума на 16 април

ГОРЕЩО
СВЕТЪТ ДНЕС

Ердоган: Турция ще преразгледа политическите си отношения с ЕС след референдума на 16 април

11091
на 24.03.2017
Ердоган: Турция ще преразгледа политическите си отношения с ЕС след референдума на 16 април
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Турският президент Реджеп Тайип Ердоган заяви, че Турция ще продължи да има икономически връзки с ЕС, но ще преразгледа политическите и административните отношения с него, включително и мигрантското споразумение, след като референдумът на 16 април премине, пише Daily Sabah.

препоръчано

По време на интервю пред местни медии Ердоган заяви, че европейските държави дават трибуна за тези, които водят кампания за „не“ на референдума, докато забраняват на турските представители на властта да водят митинги в полза на него. 

Президентът посочи, че Турция е положила неимоверни усилия да развие отношения със Съюза и не е получила нищо в замяна. „Истинската причина за проблемите, с които ЕС се сблъсква сега, е поведението на някои от страните му членки“, заяви той.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 20 юни - успешен ден за Везните, Козирозите да не прекаляват с претенциите към колегите си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 20 юни - успешен ден за Везните, Козирозите да не прекаляват с претенциите към колегите си
ПИК TV x
Прокопиев позорно се скри - охраната на БНР блъска екипа на ПИК TV! Олигархът мълчи за мрежите на Сорос и поръчките по Магнитски (ВИДЕО) Прокопиев позорно се скри - охраната на БНР блъска екипа на ПИК TV! Олигархът мълчи за мрежите на Сорос и поръчките по "Магнитски" (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента