ГОРЕЩО
Желязков: Присъединяването на България към Борда за мир се оценява подобаващо от САЩ и от международната общност
Ето кога Радев напуска президентството
ГОРЕЩО В ПИК! Знаковото участие на България на Съвета за мир - след призива на Делян Пеевски
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Пеевски: За България е чест и привилегия да бъде в Съвета за мир на президента на САЩ Доналд Тръмп
Желязков подписа с Тръмп, България сред основателите на Съвета за мира
ЧАС ПИК
Ердоган ще предложи на кюрдите мир в замяна на това да замълчат за корупцията в страната
8487
на 30.01.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турският президент Реджеп Тайип Ердоган обеща на прокюрдската Демократическа партия на народите, че мирният процес с кюрдите ще се ускори, ако партията не подкрепи обвиненията в корупционния скандал, в който в момента е замесено правителството. За това пише кюрдският Cumhuriyet, позовавайки се на депутатът от ДПН Съръ-Сюри Ондер.
препоръчано
На 17 декември 2013 г. започна разследването по случая „Големият подкуп“ за корупция, в който бяха замесени министри, бизнесмени и чиновници.
Опозицията постоянно укорява управляващата Партия на справедливостта и развитието за този скандал, но тя използва своето парламентарно мнозинство, за да предотврати разследването.
свързани новини
Фокус


