ГОРЕЩО
Съмнителните врътки в МВР - незнайно защо Кандев се кичи с титлата главен секретар...
Колтуклиева за Гюров: Толкова безсмислен министър-председател България не е имала
СРАМ И РЕЗИЛ! Дерибеят на Доган - Хасан Адемов, се оплете в оправдания за предизборните акции в Хасково и Якоруда (ВИДЕО)
ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ: Откритият труп в Пловдив - нарязан на части. Останките напъхани в найлонов плик
ГОРЕЩО В ПИК TV! Вътрешният министър мълчи за кръга "Яхтата на Дечев" - Емо Узото си глътна граматиката на въпрос за Теди Еврото (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Правителството на Естония може да въведе ограничения върху вноса на стоки от Крим и Севастопол, предаде РИА Новости, позовавайки се на съобщение от пресслужбата на кабинета на министрите.
препоръчано
Изключение от това могат да бъдат продукти, за които украинското правителство е издало сертификат на Украйна.
Целта на налагането на тези ограничения е да повлияе на местните фирми да си сътрудничат с украинското правителство.
"Но същността на това важно решение е, че Европейският съюз не приема анексията на Крим", изтъкнаха от Талин.
Курсът на еврото расте
2543
преди 14 минути
ЕС започва преговори за премахване на роуминг таксите за Западните Балкани
8765
на 06.04.2026
Задържаха евродепутатката Рима Хасан, обвинена във възхвала на тероризма
58522
на 02.04.2026


