ГОРЕЩО
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
Бившият МВР министър Румен Петков: ППДБ се скриха заради "Петрохан", националната сигурност е застрашена
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Маминият Крум Зарков поема БСП - истинският лидер ще бъде ортакът му в кражбите Кирил Добрев (ВИДЕО)
Колтуклиева в десетката след избора на Крум Зарков: Началото на края на БСП!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ЕС и Лондон имат шанс за споразумение след представените от Брюксел предложения в отговор на британското искане за реформи. Това заяви британският секретар за европейските въпроси Дейвид Ливингстън, цитиран от AFP.
препоръчано
„През последните дни бе отбелязан голям напредък и изглежда, че споразумението е съвсем обозримо“, посочи Ливингстън пред британските депутати.
„Трябва обаче да подчертая, че все още има доста работа за вършене, преди да достигнем до наистина удовлетворително споразумение“, добави той, като подчерта, че „в проекта на Доналд Туск има важни идеи по отношение на свободата на движение“.
свързани новини
Борисов ще участва в конференция „Подкрепа за Сирия и региона” в Лондон
7898
на 02.02.2016
Великобритания обяви война на „вечните химикали“
5382
преди 35 минути
Тръмп свиква първо заседание на Съвета за мир за Газа
7099
преди 1 часа
ПРИ НАПАДЕНИЕ: Иран с план ако САЩ ги удари
8014
преди 2 часа


