BG EN

ЕС наложи санкции на още 13 души и 2 компании в Крим

СВЕТЪТ ДНЕС

ЕС наложи санкции на още 13 души и 2 компании в Крим

2929
на 13.05.2014
ЕС наложи санкции на още 13 души и 2 компании в Крим
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министрите на външните работи на ЕС съгласуваха нови санкции срещу Русия, като добавиха още 2 кримски компании от енергетиката и 13 физически лица, предаде Ройтерс.

препоръчано

Засега имената не са обявени. Новите 13 души ще се присъединят към санкционираните вече 48 руснаци и украинци.

ЕС отново се въздържа от преминаване към “трето ниво” на санкциите - срещу цели сектори на руската икономика. Според британския външен министър Уилям Хейг това щяло да зависи от позицията на Москва спрямо президентските избори в Украйна на 25 май. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Проф. Росен Стоянов скастри Гюров за договора с Украйна: Това е нарочна провокация. Радев и сие се подведоха по нея (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Проф. Росен Стоянов скастри Гюров за договора с Украйна: Това е нарочна провокация. Радев и сие се подведоха по нея (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК