BG EN

ЕС официално разположи мисия за наблюдение на изборите в Косово

Балкани

ЕС официално разположи мисия за наблюдение на изборите в Косово

3186
на 30.05.2017
ЕС официално разположи мисия за наблюдение на изборите в Косово
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 В отговор на покана от косовския президент Хашим Тачи Европейският съюз разположи мисия за наблюдение на предсрочните парламентарни избори в страната, които са насрочени за 11 юни, предава местното издание Gazeta Express, цитирана от "Фокус".
След местните избори през 2013 г. и парламентарния вот през 2014 г. това е третият път, когато ЕС изпраща пълноценна мисия за наблюдение на изборите в Косово.
Ходът отразява ангажимента на Брюксел да подкрепя надеждни и прозрачни избори в Косово като част от по-широка рамка за реформи в страната.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК