BG EN

ЕС удължи санкциите срещу Беларус заради смазването на човешките права

ЧАС ПИК

ЕС удължи санкциите срещу Беларус заради смазването на човешките права

4396
на 30.10.2013
ЕС удължи санкциите срещу Беларус заради смазването на човешките права
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Европейският съюз автоматично удължи с година санкциите си срещу Беларус, предаде ИТАР-ТАСС. Според комюнике на Съвета на ЕС действието на санкциите се удължава до края на октомври 2014 г. предвид липсата на промени в ситуацията с човешките права в страната.

препоръчано

Пакетът от санкции на ЕС включва "черен списък" с членове на висшето ръководство на страната и едри бизнесмени, на които е забранен достъп в Евросъюза. Мерките включват също забрана европейски предприемачи да извършват икономическа дейност с редица беларуски компании, а също ембарго за доставки в Беларус на полицейска техника и техника с двойно предназначение, която би могла да се използва за репресии над опозицията.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 66
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК