ГОРЕЩО
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
Депутат на Радев ОТКРЕХНА ЗАВЕСАТА кога ще внесат бюджета - фискалният резерв бил на критичния минимум
Гърми нов скандал около Дара
НОВО 20! Кандев уж подал оставка, за да отиде в частния сектор и да си плати ипотеката
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Шофьорът на "Глово" от сблъсъка с Ивайло Мирчев отиде в парламента, за да търси извинение. Костадинов иска оставката на полулидера на ДБ (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Станислав Костов ще продължи да се възстановява в Германия. През миналата седмица той се подложи на хирургическа интервенция, която бе извършена в Мюнхен. От Левски обявиха само, че става въпрос за "футболна болест" и не уточниха колко време ще е необходимо на острието Костов да се върне на терена.
Централният нападател ще остане още няколко дни в Германия, след което ще се завърне у нас и ще продължи с рехабилитацията. Надали той ще играе до края на есенния дял на първенството.
препоръчано
Очаква се Костов да бъде напълно здрав за старта на зимната подготовка на Левски през януари, пише "Тема Спорт".
свързани новини
ФУТБОЛНА МЪЛНИЯ: Голаджията на "сините" Костов...
37851
на 25.09.2019
От "Герена" с изключително важна информация за Костов
42550
на 27.09.2019
Сагата с голаджията Костов продължава
21314
на 23.08.2019


