ГОРЕЩО
СУПЕР ШОУ! Тошко Йорданов и компания отидоха пред завода за електромобили на Киро - ето какво завариха (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Гюров се превръща в „Кирил Петков 2“, Йотова носи отговорност и може да го освободи (ВИДЕО)
СКАНДАЛ: Ще демонтират олигархията ли? Вижте как кметът на Попово разпределя постове на ПП в бъдеща коалиция с Радев (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ! Таен свидетел уличил ОПГ-то на Благо Коцев - вижте разпита, в който строителният бизнесмен разказва как са му искали подкупи (СНИМКИ/ДОКУМЕНТ)
ШОКИРАЩ СЦЕНАРИЙ! Служебни министри и проксито на ППДБ - Боец, готвят провокация срещу Сарафов - влизат с взлом в кабинета му
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Джон Хам, Ед Харис и Луис Пулман ще участват в дългоочакваното продължение на лентата "Топ гън", в което Том Круз и Вал Килмър ще се превъплътят в ролите си от първия филм, съобщава БТА.
препоръчано
Майлс Телър ще изиграе сина на Гус, поддържащия пилот на Маверик. В тази роля преди години гледахме Антъни Едуардс.
В продължението ще участват още Дженифър Конъли, Глен Пауъл, Чарлз Парнъл, Джей Елис, Дани Рамирес.
Временното заглавие на новата лента с режисьор Джоузеф Сосински е "Топ гън: Маверик". Действието ще се развива в свят, в който във въздушните битки вече участват дронове, макар и все още да са необходими пилоти.
свързани новини
Том Круз: Продължението на "Топ гън" ще е забавно
9278
на 27.07.2015
МАВЕРИК СЕ ЗАВРЪЩА! Том Круз снима продължение на "Топ Гън"
30503
на 05.06.2018
Снимките ще започнат в Сан Диего през септември.
DeepSeek с рекорден срив от над 7 часа
10475
преди 8 часа
Ученик стреля срещу учител и се самоуби в гимназия в Тексас
8370
преди 8 часа


