ГОРЕЩО
ДБ СКАНДАЛНО опитва да прокара ЛГБТ пропаганда в училищата, маскира я като "езикова грамотност"
СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ! Мрежата завря от спекулации със смъртта на Любен Дилов-син - забъркаха и КОВИД ваксините
САМО В ПИК И "РЕТРО": Асен Василев топи кила с инжекционни пептиди (СНИМКА)
СЪСИПАХА "ГЕРОИТЕ" ОТ БОТУНЕЦ: МВР-то е превърнато в лична пиар агенция. Явно "калашниците" си имат цял квартал в София
Инженер, работил с КУБ във Варна: Много нагли и груби! Искаха да подкупят Министерството на културата, Баба Алино трябва да се премахне
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившата изгора на Димитър Рачков - Анита Димитрова се похвали, че има нов мъж до себе си.
препоръчано
Блондинката е отново влюбена, но този път е в по-млад мъж. Анита се изфука с половинката си в тузарски хотел в Турция, като на кадрите, които сподели в Интернет двамата изглеждат доста влюбени, пише Лупа.
Тунингованата красавица, която от известно време вече е брокер на недвижим имоти, се раздели с Димитър Рачков преди близо година.
Тогава тя заяви, че двамата са скъсали цивилизовано и са в добри отношения, но не са приятели. Бившата на комика изтъкна като причина за раздялата им несходство в характерите.
Вижте тази публикация в Instagram.
Анита разкри какво е застанало между нея и Рачков
49581
на 26.10.2023


