ГОРЕЩО
Коя е най-красивата водеща, която ще отразява Световното по футбол - оказа се племенница на министър Милошев (СНИМКИ)
СЛЕД АРЕСТА НА "КАЛАШНИЦИТЕ": Скастриха Демерджиев, че МВР се превръща в посредствена фейк страница в социалните мрежи
Големият Васил Михайлов в ПИК и "Ретро": Отказах се от депутатската си заплата, политиката е мръсна работа
ИЗВЪНРЕДНО! Арестуваха подпалвача на колите пред посолството ни в Скопие
Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
През изминалата нощ най-много е валяло по върховете на Мургаш – 25 л/кв. м, както и на Черни връх – 16 л/кв. м.
препоръчано
Значителни валежи е имало и в района на Плевен – 13 л/кв. м, и в Ловеч – 8 л/кв. м, съобщи пред Нова телевизия дежурният метеоролог в НИМХ към БАН Боряна Маркова.
От четвъртък времето ще започне да се стабилизира и ще има доста слънчеви часове, особено по Черноморието. В следобедните часове обаче атмосферата остава неустойчива и на места ще се развива купесто-дъждовна облачност.
Любопитно е, че през 2007 г. в днешния ден в София е била отчетена температура от 39,8 градуса.
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Дъжд се изля като из ведро в центъра на София, гърмя и трещя
34728
на 23.07.2018


