ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев: Схемите в "Баба Алино" са ставали под широко затворените очи на Благомир Коцев (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ЕП свали имунитета на Никола Минчев
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ПИК TV! Мирослав Найденов: "Кошница с грижа" е добра инициатива, стига да не се изкривява по веригата и да го отнасят най-малките (ВИДЕО)
Арестуваха влогъра Стоян Колев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
22-годишната Виктория Ангелова е Мис Плеймейт 2015. Столичанката пребори конкуренцията в тазгодишния конкурс, който се проведе снощи в столичен клуб, пише BLife.
препоръчано
В първия кръг претендентките за титлата се разходиха по бельо, а във втория съблазняваха публиката със страстни закачки помежду си. Виктория Ангелова бе избрана единодушно от журито.
„Чувствам се велико. От мен зависи какво ще ми донесе тази награда в бъдеще”, сподели новата плеймейтка.

Виктория е работила като крупие, но вече смята да се занимава с далеч по-различни неща. Сексапилната столичанка разкри, че има приятел и сърцето й е заето.
„Искам да се развивам. Да уча, да пътувам.”, каза тя пред Тв7.



Илиан Илиев-младши вдигна сватба с бивша гимнастичка (СНИМКИ)
36389
на 15.06.2026
Кои известни лица аплодираха Григор Димитров и Стефанос Циципас от първия ред
37727
на 15.06.2026


