BG EN

Жалбите за обвинените за взрива в Горни Лом ще се гледат в Апелативния съд

Темида

Жалбите за обвинените за взрива в Горни Лом ще се гледат в Апелативния съд

9838
на 15.07.2020
Жалбите за обвинените за взрива в Горни Лом ще се гледат в Апелативния съд
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Утре от 09:30 ч. Апелативен съд-София по дело 1213/2019, в Съдебната палата на бул. “Витоша” 2, след трикратното отлагане заради нередовно призоваване ще гледа жалбите срещу оневиняването от Окръжен съд-Видин на четиримата обвиняеми, привлечени от Прокуратурата като единствени виновници за трагедията с взрива в Горни Лом на 01.10.2010 г., при който загинаха 15 души.

Очаква се да се даде думата на Частния съдебен обвинител Димитър Димитров - баща на загиналия на 26 години Михаил, който протестира че във внесения обвинителен акт Прокуратурата не е привлекла длъжностни лица от висшата власт, които лично са допринесли за тази трагедия.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият защитник на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко морални и кухи хора сте (ВИДЕО) МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият "защитник" на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко "морални" и кухи хора сте (ВИДЕО)
ново
Днес: 94
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК