ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Халфът на Барселона Иван Ракитич посъветва бившия си съотборник Неймар да остане в ПСЖ и да не приема офертата на Реал Мадрид. В последните месеци все по-усилено се говори, че бразилецът ще поеме към "Сантяго Бернабеу" през лятото, но хърватинът се надява това да не се случи.
"Дали Неймар ще премине в Реал Мадрид? Надявам се, че не! Разбирам, че понякога човек трябва да следва своя път и да взима важни решения. Знам, че Неймар е щастлив в Париж, но той беше щастлив и в Барселона преди година, но въпреки това си тръгна. Ако трябва да избирам, бих предпочел да остане в ПСЖ", заяви Ракитич.
препоръчано
свързани новини
Реал изсипва милиони за Неймар
19630
на 10.06.2018
В Бразилия приятно изненадани от бързото възстановяване на Неймар
9888
на 24.05.2018
Истинската цел на Реал (Мадрид) не е Неймар, а е
16916
на 17.05.2018


