ГОРЕЩО
Иван Тиков е новият президент на Българската федерация по тенис, а Стефан Цветков остава почетен президент и член на УС
ЕТО КОГА! Йотова започва консултациите за служебен премиер
Андрей Новаков с АРГУМЕНТ защо трябва да сме в Съвета за мир: Четири пъти в годината българският премиер ще сяда на една маса с президента на САЩ
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Американски конгресмен дойде на крака в офиса на Борисов - ето какви теми обсъдиха
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нидерландският защитник Юрген Матей призна пред "RTV Rijnmond", че е получил оферта да премине в ЦСКА-София. Бранителят твърди, че такова предложение има, но нищо повече.
препоръчано
"Бях изненадан, когато се появи информацията за трансфера ми в ЦСКА. Да, получил съм предложение, но нищо повече от това. Разбира се, финансовите параметри на сделката също играят роля в избора ми, макар че трябва да има и наслада от спорта“, каза Матей пред нидерландското издание.
Юрген Матей e на 27 години, висок е 1.91 метра. Юноша е на Спарта (Ротердам), където стартира професионалната му кариера. След това преминава в Екселсиор, за който има изиграни 174 мача и вкарани 8 гола.
ЧАКАТ МИЛИОНИ НА "ГЕРЕНА": Левски продава Сангаре на колос
13987
преди 4 часа
Гьозтепе на Стоилов спря звездите на Фенербахче в Истанбул
8059
преди 4 часа
В ЦСКА си отдъхнаха за едно от новите попълнения
8386
преди 17 часа
Левски измисли нова схема за купуването на мечтан футболист
10622
преди 18 часа


