ГОРЕЩО
ППДБ обърна палачинката за Gen Z-тата - били глупави и неуки. Мрежата ги сравни със земята
КАКВО КАЗВА ИСТОРИЯТА: Радев изпреварва най-добрия резултат на Борисов, доближава се като мандати до Костов
Миро на Лена с покъртителни резултати - срина ППДБ в Ямбол и Бургас
Четвъртият месия или как ако Радев не удовлетвори свръхнадеждите, много бързо ще разбере колко кратък е пътят от "Осанна" до "Разпни го"
ОБРЕЧЕНИ НА ФАЛИТ: Пламват ЧЕРВЕНИ ВОЙНИ, след като Крум Зарков закопа БСП
Акценти
Желязков: Изслушването ми в НС е част от информационната атака на опозиционните партии
36840
на 04.09.2025
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Премиерът Росен Желязков с коментар относно изслушването му в Народното събрание заради проблема с GPS сигнала при кацането на председателя на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен на летището в Пловдив в неделя. За това настояха от ПП-ДБ.
препоръчано
"Днешното ми изслушване в парламента стана част от голямата хибридна информационна атака на опозиционните партии спрямо правителството. Създаде се информационна каша, както от въпросите, така и от фактите и обстоятелствата, интерпретатирани по начин, с който се целеше уязвяване на българските институции", заяви той пред журналисти.
свързани новини
Пролетният Мадрид - по-топъл и все така вълнуващ
9614
преди 8 часа
Нова издънка би означавала край на мечтите на Реал за титла
10538
преди 11 часа


