ГОРЕЩО
ПАДНА И ПОСЛЕДНАТА МАСКА НА "СГЛОБКАТА"! Божанов призна: Фактически бяхме коалиция с ГЕРБ
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Премиерът Росен Желязков ще посети авиобаза "Крумово" и ще се запознае с готовността на Въоръжените сили за реакция при пожари и други бедствени ситуации, съобщиха от правителствената пресслужба.
препоръчано
Желязков ще се запознае и с взаимодействието между армията, Министерството на вътрешните работи и местната власт.
По време на срещата ще бъдат представени и комплексните мерки, предприети от институциите за справяне с природни бедствия, както и с оперативните планове и наличните ресурси за противопожарна защита.


