BG EN

Желязната черква не е опострадала сериозно от пороя в Истанбул

Балкани

Желязната черква не е опострадала сериозно от пороя в Истанбул

11772
на 18.08.2019
Желязната черква не е опострадала сериозно от пороя в Истанбул
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Вследствие на проливния дъжд от вчера вода е проникнала през камбанарията на българската Желязна черква „Св. Стефан“ в Истанбул.

препоръчано

По информация на Генералното ни консулство в мегаполиса водата е стигнала до преддверието на църквата, но не е нанесла щети. Това съобщиха от пресцентъра на Министерство на външните работи.

Вътрешността на църквата и олтарът не са засегнати. Взети са мерки по почистване и отводняване, а утре строителна фирма ще отиде на място, за да направи оценка на щетите. Проливният дъжд е наводнил обаче много от сградите в квартала около Желязната църква „Св. Стефан.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 25
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК