ГОРЕЩО
ТЪРЖЕСТВЕНО ОТКРИВАНЕ: Старт на 52-ия парламент, новите депутати полагат клетва
ВРЕМЕТО ПОЛУДЯВА! Рукват дъждове, в планините валежите ще са от сняг, температурите обаче скачат до 18° (КАРТИ)
СКАНДАЛНО ВИДЕО: Хванаха в лъжа новия любимец на Асен Василев. Владислав Панев се чуди как да скрие познанството си с педофилската секта от "Петрохан"
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Христо Иванов разгроми Конституцията! Радев не трябва да пуска партизаните на Сорос от ППДБ във властта
"ВРЕМЕ Е ЗА БОЛЕЗНЕНАТА ИСТИНА"! Младите в ГЕРБ се вдигнаха на бунт срещу старите - изпратиха кърваво писмо
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
74-годишна жена от кубратското село Бисерци е измамена по телефона на 30 януари, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Разград. Около 12 часа А.Я. получила обаждане, в което „неин племенник от Франция” съобщил, че изпраща колет с 50 000 долара и евро, със заплатено мито на границата.
препоръчано
Измамникът обяснил, че жената ще получи колета от служител на куриерска фирма, но трябва да плати 7000 лева. Около 15 часа пред къщата си потърпевшата предала на непознат мъж сумата от 3500 лева. Малко след това разбрала, че е измамена. По случая е образувано досъдебно производство.
свързани новини
Баба даде 800 лева на ало измамници
4988
на 27.01.2016
ГЪРМИ СКАНДАЛ: Областният на Враца от ПП завлече театъра с пари заради изборите
55550
преди 11 часа
МОР! Проверяват водата в язовир "Пчелина 2" заради мъртви риби
9884
преди 14 часа
Откриха мъртъв издирвания мъж от Главан
13895
преди 16 часа


