ГОРЕЩО
Журналистът Виктор Блъсков: Йотова още през 2014 г. обясняваше колко сбъркана е системата за миграцията и беше напълно права
Съсипаха ПП и ДБ след изцепката на Козилата Ерато за Гюров: Мирише на случая с Лозан Панов от 2021 година
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жена на 65 години е загинала при пожар в дома си в горнооряховското село Янтра. Сигнал за случая е получен тази нощ в 02:25 ч., съобщават от МВР.
препоръчано
Пристигналият на място пожарникарски екип е потушил пламъците и при огледа в основната сграда е намерил тялото на 65-годишна жена. В пристройка е била 89-годишната й майка, която не е пострадала.
Огънят е унищожил част от стая и покривна конструкция. Причините са в процес на изясняване. По случая е образувано досъдебно производство.
свързани новини
ОГНЕН АД В ЦЕНТЪРА НА СОФИЯ! Жена загина при пожар в дома си
22850
на 28.02.2018
ОГНЕН АД! Жена загина при пожар, съпругът й бере душа в болница
12497
на 22.01.2018
ТРАГЕДИЯ! Млада жена загина при пожар в дома й
9316
на 28.09.2016
Жена загина при пожар от свещ
14566
на 09.06.2016


