ГОРЕЩО
Испания ще излее гнева си над Саудитска Арабия
ТРАГЕДИЯ! 14-годишно момче загина при катастрофа
ДИАГНОЗА! Преди трагичното премиерстване на Кирил Петков София не допускаше антибългарска риторика и либерални отношенията с РС Македония
ГОРЕЩО! Лятото идва с жега, живакът скача до 33 градуса, прохладно само в планините (КАРТА)
ОТСЕГА ГИ ОПЛЮХА: "Интелектуалната мощ" на ППДБ не успя да намери читав кандидат и им спускат Гюро. Каква драма, някой ще плаче в съблекалнята!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жена на 29 г., която пострада от катастрофа със сърна на път в Шуменско, е починала в болницата. Близо 9 дни медици се борили за живота на жената.
препоръчано
До нещастния инцидент се стигна след като сърна излязла на пътя между селата Венец и Черноглавци на 7 август към 9 часа сутринта. Шофьор на 28 г. зад волана на "Фолксваген", в който пътувала и жената, при опит да заобиколи животното, загубил контрол над управлението на автомобила. Напуснал пътното платно и се преобърнал. Жената била с множество счупвания на таза и гръбначния стълб и това се оказало фатално. По-късно било изяснено, че водачът е неправоспособен.
По случая е образувано досъдебно производство.
ТРАГЕДИЯ! 14-годишно момче загина при катастрофа
12644
преди 1 часа
Намериха тялото на мъж в язовир "Дяково"
10705
преди 17 часа
25 тежки катастрофи в страната за денонощие
9513
преди 19 часа


