ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Млада жена уби двете си деца и рани тежко най-голямото в Анкара, съобщи телевизия Си Ен Ен-Тюрк.
препоръчано
Трагедията се е разиграла днес в анкарския район Кечийорен.
По неизвестни причини майката е прерязала с нож китките на трите си деца. Две от тях на 10 и 7 години са починали, а третото дете, което е на 12 е тежко ранено. То е опасност за живота, допълни БТВ.
Твърди се, че майката е страдала от шизофрения и е арестувана.
Съседи са подали сигнал до полицията. Семейството живеело под наем отскоро в Кечийорен.
Оставиха в ареста майката, която уби двете си деца във Вакарел
43150
на 04.02.2025


