BG EN

Жена с цироза чака седем седмици направление

ЧАС ПИК

Жена с цироза чака седем седмици направление

8207
на 29.08.2013
Жена с цироза чака седем седмици направление
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

7 седмици чака направление от 17-то ДКЦ в столицата за изследване с ядрено-магнитен резонанс жена с чернодробна цироза. Люба Манолова се разболяла преди години след кръвопреливане, при което е била заразена с хепатит С, разказа самата тя по ТВ7.

препоръчано

Лекарите наскоро й открили аневризма в далака, но трябва да мине изследването, за да бъде решен проблемът оперативно.

Болната жена попитала ръководството на 17-та поликлиника защо се бави изследването, при което й обяснили, че са поискали пари от НЗОК допълнително, за да я изследват, защото направленията им свършили.

Пациентката написала писмо до ръководството на Касата, откъдето й отговорили, че са отпуснали средствата на ДКЦ-то, но парите не са поименни

и ръководството на здравното заведение решава към кой пациент да ги пренасочи. Оказало се, че докато Люба чака, други пациенти са минали през ядрено-магнитния резонанс.

Сега жената е подала за втори път документи за направление, а на въпроса кога очаква да го получи, коментира: "Божа работа!"

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО) Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК