BG EN

Жените стават опасни! Дама обра бензиностанция на Е-79 и окото не й мигна

Крими

Жените стават опасни! Дама обра бензиностанция на Е-79 и окото не й мигна

15174
на 14.07.2016
Жените стават опасни! Дама обра бензиностанция на Е-79 и окото не й мигна
Автор:   ПИК

Борбената мадама свила продукти на обща стойност 150 лева

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Служители на 02 РУ - Благоевград разкриха автор на кражба от бензиностанция намираща се на главен път Е 79. На 30.06.2016 г. служители на бензиностанцията подават сигнал, че от търговската част на обекта, около 10.30 часа неизвестна жена е извършила кражба на продукти на обща стойност около 150 лв,съобщи "Струма.бг"

препоръчано

След преведените оперативно-издирвателни мероприятия, криминалистите стигнали до извършителката – 37-годишната  В.А. от гр. София, на която е съставен акт.

За случая е уведомена РП - Благоевград.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 101
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК