ГОРЕЩО
Дългогодишна хакерска атака срещу административни мрежи у нас разкри правителството
Съсипаха ПП и ДБ след изцепката на Козилата Ерато за Гюров: Мирише на случая с Лозан Панов от 2021 година
Англия и целият свят отново са готови за футболна лудост – Висшата лига се завръща
Имаме въглищни централи, които ще задоволят вътрешното потребление на ток
"КУБ" ДЪРЖИ КОЗОВЕТЕ: Темида поряза заповедите на Коцев за събаряне на сгради в "Баба Алино"
ЧАС ПИК
Жени Калканджиева във Виена за рождения си ден - не черпи за 40-годишнината
17260
на 22.02.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жени Калканджиева се скри за рождения си ден. Миската и модна шефка реши да не празнува личния повод тази година, тъй като стана на 40.
препоръчано
Според традициите тази годишнина не се отбелязва и не се черпи, за да остане здрав рожденикът. Затова и Жени решила да изчезне от България и да си подари ваканция със сина си Георги. Тя е заминала за Виена, където щяла да изкара няколко дни.
Загадка остава дали с не я е и мъжът й Стефан Манов-Тачо, с когото се разделиха след края на участието им във "ВИП Брадър" през есента.
Двамата заживяха отделно, но няколко пъти бяха забелязвани да се държат приятелски на светски партита и да купонясват заедно.
свързани новини
Жени Калканджиева става попфолк певица
10203
на 30.11.2012
Дългогодишна хакерска атака срещу административни мрежи у нас разкри правителството
7120
преди 26 минути


