BG EN

Жени Калканджиева: Направих достатъчно компромиси

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Жени Калканджиева: Направих достатъчно компромиси

37152
на 19.08.2013
Жени Калканджиева: Направих достатъчно компромиси
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Жена не е причина за нашата криза. Раздялата ни е съвкупност от много обстоятелства. Жената се появява като спасителен пояс за него на един по-късен етап от развоя на отношенията ни. Разбрах, че се казва Зорница, но не знам повече подробности и не се интересувам", обяснява Жени Калканджиева в новия брой на списание Story.

препоръчано

Въпреки че шефката на Visages и съпругът й неведнъж са имали конфликти, които са пораждали слухове, че ще се разделят окончателно, тя е категорична, че досега не е искала развод.

"До момента - не. Но сега явно е дошъл моментът. Никой човек не желае бракът му да се крепи единствено и само на компромиси. Повечето хора така се стряскат при думата „развод“, че само и само да не се случи, са готови да живеят нещастно. А това несъмнено влияе и на децата, които имат нужда единствено от внимание, грижа и обич. От тази гледна точка не се притеснявам."

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 30
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК